Останні новини

Ідеї Володимира Кличка викладатимуть студентам Гарварду: що спільного з боксом

Курс "Управління викликами" використовуватимуть у Гарвадській бізнес-школі

Авторський курс українського боксера Володимира Кличка "Управління викликами" увійшов у навчальну програму Гарвардського університету. Його будуть вивчати студенти бізнес-школи.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на сайт Klitschko Brothers.

Кличко Гарвард.jpg

Фото - Klitschko Brothers

Читайте також: Володимира Кличко не включать у Зал боксерської слави в 2021-му

Відомо, що заклад використовуватиме методику кейсів боксера у програмах MBA и Executive Education. Це допоможе студентам обговорювати проблеми бізнесу на реальних прикладах.

Професори Борис Гройсберг, Майкл Норіс та Карін-Ізабель Кнуп, які викладають у Гарварді, зазначили, що першочергово увагу звернуть на філософію "Управління викликами". Проте, окрім цього, вивчатимуть інформацію кейсів про фактори успіху, які полягають у зосередженості, спритності, координації та витривалості.

"Здатність Володимира Кличка пристосовуватися, розвиватися і ставати краще дуже важлива і затребувана більше, ніж будь-коли в цьому столітті. Мені сподобалося працювати над цим проєктом, і я з нетерпінням чекаю можливості його впровадження", - розповів професор ділового адміністрування Гарвардської школи бізнесу Борис Гройсберг.

Нагадаємо:

  • Український фільм Мої думки тихі режисера Антоніо Лукіча отримав ще одну престижну нагороду. Цього разу він переміг на кінофестивалі 2020 Santa Monica Film Festival, що проходить у Санта-Моніці, США.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.04