Останні новини

"Ігнорування цінностей цивілізованого світу": президент Литви слідом за Байденом назвав Путіна вбивцею

Науседа заявив, що російський президент повністю ігнорує права людей і цілих націй, а політика Кремля далека від цінностей цивілізованого світу.

Президент Литви Гітанас Науседа завив, що погоджується з твердження, що російський президент Володимир Путін — вбивця. За його словами російська влада демонстративно показує, що їм байдуже на демократичні цінності не тільки в межах своєї країни, а й далеко за ними. 

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на портал Delfi.

Читайте також: Франція та Німеччина закликали РФ виконувати зобов'язання щодо України

На питання, чи міг би він слідом за президентом США Джо Байденом назвати Путіна вбивцею Науседа відповів: "На жаль, так".

За словами президента Литви, Росія демонстративно не зважає на територіальну цілісність сусідніх країн, таких як Україна.

"Я бачу безліч ознак, які демонструють явну байдужість, назвемо це так, стосовно цінностей цивілізованого світу, ігнорування права націй на самовизначення, ігнорування територіальної цілісності сусідів, що Кремль останнім часом робить досить демонстративно", - сказав Науседа.

Він також нагадав, що переслідування лідерів опозиції, таких, як Алєксєй Навальний, що, на його думку, говорить про ситуацію всередині Росії.

"І далі говорити, втягнувши голову в плечі, що, знаєте, ми шукаємо, як включитися у відносини з Росією, що я іноді чую від своїх колег в Європейському союзі - це потрібно і емоційно, і територіально бути дуже далекими від того, що називається Росією, щоб говорити таке", - зазначив Науседа.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.04