Явка та порушення
Явка у Києві станом на 13:00
Явка у Києві станом на 13:00
16 %
Порушення у Києві станом на 14:00
Порушення у Києві станом на 14:00
226

Останні новини

Їхати можна, але з "перешкодами": ще одна країна відкрила кордони для українців

З 8 вересня Йорданія відновила міжнародний туризм після шести місяців закриття кордонів через пандемію COVID-19. Україну внесли до “червоної зони”, але все таки в’їзд туристам дозволили.

Про це повідомляє Travel off Path.

Уряд Йорданії розділив країни, з яких прибувають мандрівники, на зелені, жовті та червоні, з огляду на поширеність COVID-19. Всього 43 країни отримають дозвіл на в'їзд до Йорданії з метою туризму. 

Україну внесли до “червоної зони”, проте озвучили ряд умов, виконавши які туристи можуть в’їхати до Йорданії.

Мандрівники повинні надати негативний результат тесту ПЛР на COVID-19 не раніше, ніж за 72 години до вильоту, пройти ще один після прибуття. Незалежно від результатів тестування всі туристи зобов'язуються пройти семиденний стаціонарний карантин, а потім ще тиждень домашній, але з електронним браслетом відстеження.

Крім того, туристам потрібно буде заповнити декларацію про поїздку до Йорданії, внести передоплату (56 доларів США) за тест на COVID-19 після прибуття, встановити додаток Aman.jo, надати докази, що ви проживали в країні відправлення не менше 14 днів і туристичну страховку, що покриває лікування COVID-19.

Додамо, що громадянам України знадобиться ще і віза.

Нагадаємо, білоруська компанія-авіаперевізник "Белавіа" змінила правила для пасажижів, які летять у Мінськ. Тепер необхідно заповнювати бланк про стан здоров'я, можливі контакти із хворими та транзитні маршрути.Вийти в ефір