Останні новини

Іменем НАЗК: колектори дзвонять до людей та вимагають погасити борги

В Україні поширюється нова афера виманення грошей. Шахраї, представляючись співробітниками НАЗК, дзвонять і вимагають погасити борги.

Про це повідомила народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк у Telegram.

""Від СБУ" вже нікого не лякає. Тому приходять "від НАЗК". Людям телефонують невідомі особи і називаються працівниками Нацагентства, вимагають погасити старі борги. В іншому випадку боржникові загрожує кримінальна відповідальність. Борги потрібно платити фінансової компанії City Finance. Зараз ми в комітеті з питань фінансів під керівництвом Данила Гетманцева працюємо над законодавчою ініціативою для створення правового поля діяльності колекторів і врегулювання їх методів, щоб в подальшому не повторювалися такі історії", - написала політикиня.

Відзначається, що на офіційному сайті City Finance заявлено, що вони займаються скупкою кредитів і боргів банків-банкрутів. Серед їхніх клієнтів: "Київська Русь", "Кредитпромбанк", "Єврогаз" і "Дельта-банк".

Нагадаємо, депутата Васильківської районної ради судитимуть за незаконно набуту у власність земельну ділянку площею майже 30 га вартістю понад 10 млн грн. У 2017 році депутат райради використав підроблені документи.Вийти в ефір