Останні новини

“Нафтогаз” буритиме нові свердловини: де та коли це відбудеться

За словами виконавчого директора перші буріння розпочнуться цього року.

Наприкінці 2021 року “Нафтогаз” планує почати бурити свердловини на суші, а наприкінці 2022 - початку 2023 років розпочнеться буріння на офшорі. В цьому випадку мова йде про глибокі свердловини.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на інтерв’ю виконавчого директора компанії Отто Ватерландера для LIGA.net.

Читайте також: У парламенті оцінили обсяги імпорту електроенергії з РФ і Білорусі

“Туреччина – хороший приклад для розуміння перспектив. Вони пробурили сотні свердловин в Чорному морі, поки знайшли свої великі газові площі", — Ватерландер порівняв ситуацію в Україні з розвідуванням площ у Туреччині.

У Нафтогазі очікують зробити це в найближчі терміни та  інвестувати 20 мільярдів доларів за 10 років. Половину з них становитимуть кошти “Нафтогазу”, інша частина - кошти потенційних інвесторів.

"Це мають бути не маленькі компанії, а великі, які зможуть в перспективі інвестувати в Україну від 100 млн доларів до кількох мільярдів доларів. Але для цього ми повинні їм дати умови і вибір, показати їхні перспективи і можливості", – зазначив Ватерландер.

Що стосується ризика перешкоджання Росією роботам на шельфі Чорного моря посадовець прокоментував, що не хоче давати прогнози.

“Щоб знизити ризики, ми маємо запросити туди міжнародних інвесторів", – заявив він.

Якщо достатніх обсягів газу не буде знайдено у Чорному морі, у “Нафтогазу” ще є права на розробку Юзівського та інших родовищ.

"Але ми знаємо, що там газ є. Ми повинні тільки знайти точне місцеположення родовищ і оцінити їхній розмір", – запевнив посадовець.

Нагадаємо:

  • "Нафтогаз" може запровадити фіксовані тарифи для населення та теплоенерго. Ціна має бути встановлена одна з 1 квітня 2021 року до 30 квітня 2022 року. Відповідне доручення було прийнято урядом на засіданні Кабміну 3 березня.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
14.04