Останні новини

“Нафтогаз” повертає річний тариф для населення: коли укладати договір

Він фіксує єдину ціну на 12 місяців.

НАК "Нафтогаз України" з травня поверне можливість підключення до річного тарифу на газ для населення. Він визначатиме єдину ціну на блакитне паливо.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу компанії.

Читайте також: Тарифи на воду в Україні можуть підвищити

За словами голови "Нафтогазу" Андрія Коболєва, наразі завершується робота над новими пропозиціями для домогосподарств, які будуть доступні з початку травня.

"Переваги річного тарифу та його гнучкість вже оцінили споживачі газорозподільчої компанії (ГК) "Нафтогаз України". Час масштабувати цей досвід на всю країну. Наші клієнти, які обрали восени тариф "Річний", досі сплачують за газ за ціною, яка була на момент підписання договору", - цитує пресслужба слова Коболєва.

Тариф зможуть підключити всі побутові споживачі, оскільки “Нафтогаз” дає рівні можливості для всіх газопостачальних компаній, аби вони могли створити власний річний тарифний план.

Нагадаємо:

  • "Нафтогаз" може запровадити фіксовані тарифи для населення та теплоенерго. Ціна має бути встановлена одна з 1 квітня 2021 року до 30 квітня 2022 року. Відповідне доручення було прийнято урядом на засіданні Кабміну 3 березня.
  • До кінця опалювального сезону тарифи на тепло та гарячу воду в Україні не підвищуватимуться. Очільник уряду Денис Шмигаль розповів, що Кабміну вдалося досягти домовленостей з органами місцевого самоврядування.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
15.04