Останні новини

“Порівняння не на користь столиці”, - Михайло Добкін про боротьбу зі снігом в Харкові та Києві

Він розповів, що біля його під'їзду в столиці снігу по щиколотку

У Харкові ситуація з прибиранням снігу набагато краща ніж в Києві. Якщо порівнювати роботу влади та комунальників у негоду, то порівняння це буде точно не на користь столиці.

Таку точку зору в ефірі телеканалу Kyiv Live висловив екс-мер Харкова та екс-голова Харківської ОДА Михайло Добкін.

Читайте також: Наскільки впаде температура повітря 19 лютого і коли вже потеплішає

“Можливостей у Києва більше, всього чого завгодно у Києва більше, а справ у Києва менше. Я живу в Києві в центрі. Як почався снігопад великий, ніхто глобально ні пішохідні тротуари, ні внутрішньо квартальні дороги не розчищає. З під'їзду вийти складно. Люди ходять по щиколотку в снігу”, - говорить гість денного лайву.

Він розповів, що на території його будинку є двірник,який намагається робити все, що може, аби подолати негоду, але фізично з таким обсягом роботи одна людина впоратись не може.

“У Харкові ситуація краща. Система, яку ми починали з Геннадієм Кернесом вибудовувати, яку Геннадій Кернес залишив після себе, а інерція у неї дуже велика, дозволяє краще справлятися з такими погодними катаклізмами в Харкові, ніж це роблять у Києві”, - впевнено зазначив Добкін.

Він пояснив, що під цією системою має на увазі більше техніки та кращу організацію процесу. Адже, засловами Михайла Добкіна, люди всюди однакові та в великих містах в сфері ЖКГ зарплати також плюс-мінус однакові.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/SDcC3x2L1Ds?start=237" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
02.03