Останні новини

“Прибічники Дубінського не покинуть фракцію, бо це раціонально невигідно”, - Ірина Верещук про останнє рішення фракції Слуга народу

Вона стала гостем програми Добрий вечір на Kyiv Live

Сьогодні, 1 лютого, народна депутатка від Слуги народу у Верховній Раді Ірина Верещук стала гостею програми Добрий вечір на Kyiv Live. Вона прокоментувала останнє рішення фракції з приводу виключення з неї Дубінського та впевнена, що “його люди” не підуть з фракції у Раді.

Про це повідомляє Kyiv Live.

“Я не бачу зараз по енергетиці, я була у фракції, дивилась і людям у вічі, тим хто підтримували пана Дубінського, я не думаю що вони вийдуть з фракції”, - запевнила Ірина Верещук.

Вона пояснила свою думку тим, що цим народним депутатам немає сенсу виходити з фракції, втративши і посади в комітетах, і можливість впливати на рішення, це раціонально невигідно.

Також вона пояснила, чому на засідання не пустили адвокатку, яка прийшла з депутатом Дубінським.

“Ми домовлялись напередодні, що не буде ані жодних гаджетів, ані жодних записуючих пристроїв, не говорячи про те… Тобто люди, які не є членами фракції, не могли перебувати у залі, де ми обговорювали саме це питання. Ані пресслужба, ані помічники, а тим паче адвокати”, - роз’яснила депутатка.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/L7GLBLHQCgM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо: 

  • Народного депутата Олександра Дубінського виключили з фракції Слуга народу Верховної Ради України. За проголосували 198 народних депутатів, 29 висловилися проти, 19 утримались.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
01.03