Останні новини

Ірма Вітовська завершила зйомки в італійській комедії "Коза Ностра": кого вона зіграла

Акторка зворушливо попрощалася зі своєю роллю

Українська акторка Ірма Вітовська завершила зйомки в італійсько-українському фільмі "Коза Ностра". Вона зіграла головну героїню на ім'я Влада Коза.

Про це вона розповіла на своїй сторінці у Facebook, додавши декілька світлин.

Фото - Facebook

"2,5 місяця ти жила в мені… Ми разом полюбили і пізнали прекрасну Італію, ці краєвиди, ці містечка і міста, ці піни і море. Різноманіття та ментальність цих земель. Сакральність родини, романтизм у її жителів, які часом, є наївними та прагматичними водночас. А ще любов до своїх старих стін, вілл, парків, що сягають римської епохи, до старих батьків, до всіх дітей", - написала Вітовська про свою героїню.

Актриса також додала, що була рада поділитися із творчою групою стрічки знаннями про Україну, її історію, а також особливості. 

"Довгий час пройде, поки інфозавіси впадуть. Мені багато, що вдалось тобі донести про правду. Вдалось зацікавити, і багато хто вже збирає речі, щоб відвідати Україну", - підсумувала вона.

Фільм "Коза Ностра" розповість про українку, яка вирушила до Італії, щоби попрацювати домогосподаркою у колишнього мафіозі. Той тільки-но звільнився з тюрми та намагається влаштувати своє життя. Він вже втратив контроль, який мав колись, але нова робітниця допоможе йому віднайти "секретний інгридієнт" успіху.

Примітно, що в назві комедії присутня гра слів. Перше слово з назви відомої італійської мафії Cosa Nostra замінили на прізвище героїні Вітовської Коза, після чого вийшло Koza Nostra.

Прем'єра стрічки запланована на 2021-ий рік, але точна дата поки не розкрита.

Нагадаємо, що режисер Олег Сенцов завершив зйомки свого нового фільму "Носоріг" в Кривому Розі, а попереду залишився останній тиждень роботи у Львові. Крім цього, в мережі з'явилися фото зі знімального майданчику стрічки.

Вийти в ефір
16.01