Останні новини

Ірина Білик подала документи на розлучення: що сталося

Співачка розповіла, які обставини змусили її прийняти таке рішення.

На днях українську співачку Ірину Білик бачили засмученою у нотаріуса. Це зацікавило ведучу шоу "Мій секрет", Марію Єфросініну. Але щойно вона запитала у виконавиці, що сталося, як та почала помітно нервувати.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на YouTube.

Читайте також: У чому полягає секрет схуднення Наталії Могилевської

"Коли я йшла на цю програму, то не очікувала таких запитань. Я якось тягну, скажімо так, відповідь, але колись доведеться це розказати. Ми з Асланом розлучаємось. Ну а як? Що робити? Просто Аслан не приїжджав до нас. Хоча я його люблю", - прокоментувала співачка.

Також у шоу Білик раптово зізналася, що у неї є психічнохворий брат Сергій, якого вона від усіх приховувала. Незважаючи на те, що йому вже 40 років, він не може про себе піклуватися, бо в нього немає навіть можливості працювати.

"Він п'ять років не виходив на вулицю взагалі. Я хотіла покращити його життя, але я не можу цього зробити. Мені допомагає мій брат Юра. Все що я можу для нього зробити, це надсилати йому продукти", - прокоментувала жінка.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/wd-rCihbYLA" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.05