Останні новини

“Саме я винний у розлученні після 26 років шлюбу”, - ексклюзивно на Kyiv Live співак Петро Чорний розповів про зради в шлюбі

Він закликав усіх берегти своє кохання

Співак Петро Чорний розповів, що стало причиною розлучення з дружиною після 26 років шлюбу. Артист звинувачує лише себе в завершенні стосунків та зізнався, що зраджував своїй дружині.

Про це Петро Чорний розповів у програмі Психологія стосунків в ефірі телеканалу Kyiv Live.

Читайте також: Погода в Києві 8 лютого

Артист розповів, що зі своєю вже колишньою дружиною він познайомився ще в дитинстві, адже їхні мами працювали разом. Він наголошує, що досі кохає дружину, називає її королевою та звинувачує лише себе в розриві стосунків.

“Я повністю відповідальний за те, що сталося, як глава сім’ї. Вона - матір моїх дітей, нічого не можу сказати поганого”, - розповів артист.

Він поділився, що з часом почав більше приділяти увагу своїх співочій кар’єрі, аніж сім’ї, тому стосунки стали прохолоднішими. На запитання ведучої, чи зраджував він дружині Чорний відповів: “Тому я і кажу, що саме я винний у розлученні”.

Більше у програмі:

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Bk6Pej8-GcY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • Популярна українська співачка Тіна Кароль розповіла, що придбала ділянку землі у Карпатах. За її словами, вона цього не соромиться, адже планує там побудувати будинок своєї мрії.
  • Відомому українському співаку Сергію Бабкіну, в якого діагностували рідкісне захворювання очей, нарешті зробили операцію. Вона минула успішно, а у соцмережах він показав декілька відеороликів з австрійської лікарні.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
05.03