Останні новини

Ішов до музичної школи: на Київщині зграя собак напала на хлопця

22 вересня біля продуктового магазину у смт Макарів Київської області хлопчика покусали бродячі собаки. Зграя напала на нього ввечері, й тепер малому треба ходити на щеплення від сказу.

Про інцидент на своїй сторінці у Facebook розповілала мама потерпілого.

грая безпритульних собак напала на мого сина, який йшов на заняття до музичної школи, та покусали праву ногу від ступні і до коліна. Першу медичну допомогу надали в музичній школі, а далі в приймальному пункті в ЦРЛ смт. Макарів. Мало того, що дитину покусали не відомо чим хворі собаки, він отримав ще й психологічну травму", - поскаржилася жінка у пості.

Тепер малий має ходити на щеплення від сказу. Жінка звернулася до місцевої влади, адже, за її словами, вдень на вулицях смт неможливо пройти, не зустрівшись з собаками.

"Люди добрі та шановна ВЛАДА Макарова давайте приймемо міри. На сьогоднішній день не можливо пройти по вулиці через собак".

Нагадаємо, київська поліція нагадала правила вигулу собак, а між тим багато “собачників” не виконують норми. Чим небезпечне порушення правил вигулу собак та хто відповість за кусючого пса? 

Вийти в ефір