Останні новини

Історії тих, хто вижив, і тих, хто загинув: в Києві просто неба влаштують аудіовиставу про Бабин Яр з доповненою реальністю

Аудіовистава "29/09" розповість про трагедію в Бабиному Яру 29 вересня 1941 року

В неділю, 29-го листопада, в Києві просто неба покажуть аудіовиставу "29/09" про трагедію в Бабиному Яру. Глядачі будуть переміщатися між різними точками, а події постановки демонструватимуться з використанням доповненої реальності.

Про це повідомляється на сторінці заходу у Facebook.

Фото - Facebook

Вистава заснована на реальних подіях 29-го вересня 1941-го року, коли десятки тисяч людей йшли на смерть до Бабиного Яру. На ній можна буде почути реальні історії тих, хто вижив, і тих, хто загинув під час трагедії, а кожна з них пов'язана з різними точками на території урочища. 29-30 вересня 1941 року там було розстріляно 33771 єврея-мешканця Києва.

В аудіовиставі використовується технологія AR, тобто доповненої реальності. Глядачі будуть знаходитися на сучасних вулицях, але за допомою смартфонів зможуть побачити те, як виглядали ці місця Києва в 1941-му році. 

Завантижити додатки можна за посиланнями - для iOS та для Android

"Кожне переміщення між точками маршруту супроводжується розповіддю про події, що відбулися цього трагічного дня у світі. Це фрагменти щоденників людей з різних куточків світу та уривки заміток світової преси від 29 вересня 1941 року. Таким чином трагедія Бабиного Яру вплетена у масштабну трагедію Другої світової війни", - сказано в повідомленні.

Початок вистави - вул.Іллєнка 83А (ріг вул.Іллєнка і Дорогожицької), біля пам'ятника “Дорога Смерті” о 12:00. Закінчення - біля м.Дорогожичі о 16:00.

Тривалість 55 хвилин. У творі описуються сцени жорстокості, тож вікове обмеження 18+.

Нагадаємо, що в Києві відкрилася експозиція тихого аукціону класичного та сучасного мистецтва під назвою "Classic and Contemporary art". На ній представлені твори Тетяни Яблонської, Миколи Глущенка, Сергія Васильківського, а також Івана Айвазовського.

Вийти в ефір
22.01