Останні новини

Італія відкриє кордони для туристів з "зеленими паспортами": що це та коли почне діяти

В межах країни документ почне діяти вже у травні.

Прем'єр-міністр Італії Маріо Драгі заявив, що у другій половині червня в Італії почне діяти "зелений паспорт" для туристів. Аналогічний документ дозволить внутрішній туризм у країні вже з травня.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на видання ANSA.

"Пандемія змусила нас закритись, але ми готові знову вітати світ", — повідомив Драгі.

Міністр не уточнив, що саме буде містити документ — відомості про вакцинацію проти коронавірусу чи й результати негативного ПЛР-тесту або дані про наявність антитіл до хвороби.

"Ми повинні запропонувати чіткі, прості правила, щоб гарантувати, що туристи можуть безпечно приїжджати до нас. Європейський зелений паспорт буде готовий з другої половини червня. Тим часом уряд Італії ввів національний зелений паспорт, який почне діяти з другої половини травня", — сказав він.

Водночас міністр туризму Массімо Гаравалья зауважив, що Італії може знадобитися два роки для повернення до рівня туризму 2019 року.

Нагадаємо:

  • Єврокомісія прийняла рішення щодо туризму. Згідно з документом, країнам ЄС рекомендовано дозволити в'їзд іноземним туристам, які пройшли вакцинацію від коронавірусу.
  • Україна домовилася про постачання вдвічі більшої партії вакцин Pfizer протягом 2021 року. У МОЗ повідомили, що вакцин вистачить для того, щоб щепити більшість українців у 2021 році.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.05