Останні новини

“Тіло зберігали у брудному гаражі на купі сміття”: морг Київської туберкульозної лікарні № 1 втрапив у скандал

Український захисник Євген Селін помер 9 квітня 2021 року від туберкульозу.

Нещодавно у Києві поховали ветерана АТО, який помер від туберкульозу, Євгена Селіна. Товариш загиблого показав на відео жахливі умови зберігання тіла померлого у морзі Київської туберкульозної лікарні № 1.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Помер легендарний олімпійський чемпіон Сергій Новіков

Відомо, що Селін два роки прослужив у 24-му окремому штурмовому батальйоні ЗСУ "Айдар" із моменту створення даного підрозділу. Військовий отримав орден ІІІ ступенюступеня "За мужність", та згодом хвороба змусила його піти з лав ЗСУ. Він тривалий час лікувався, в тому числі й у військовому госпіталі, проте, на жаль, 9 квітня 2021 року недуга забрала життя українського захисника.

"Він пролежав там (у Київській туберкульозній лікарні № 1 - прим.ред.) півтора місяці, йому ніяк не могли призначити лікування. Тобто, якісь ліки йому кололи, а лікування не було", – розповів побратим загиблого Стас Циган.

Товариш загиблого Олекса Ворон каже, що небіжчик знаходиться у морзі Київської туберкульозної лікарні № 1, серед гаражів, в жахливих умовах: тіло померлого лежить біля гори сміття, ганчірок та різного непотребу. Дах та стіни будівлі понищені, а лампи на стінах ледь тримаються. У приміщенні стоять бутлі із невідомими речовинами усередині, банки тощо.

"На той момент, коли ми туди прийшли, він був роздягнений і просто закритим якимось ганчір'ям, навіть не простинею, а просто ганчіркою",- розповів Олекса Ворон.

Він звернувся у дописі на Facebook до керівництва лікарні із проханням унеможливити, аби таке відбувалося надалі. Додав, що "навіть на передовій, у бліндажах, умови були кращими".

"Прибрати сміття, повісити лампу і просто там все помити - це мабуть теж надзвичайно складна задача. І якимось чином вирішити питання з сусідньою лікарнею, де є морг, ви теж не спромоглися. Чому так? Наполегливо закликаю вас цю кричущу ситуацію виправити",- написав Олекса Ворон.

пост.jpg

Фото: скріншот/Facebook

Журналісти телеканалу Kyiv Live також намагалися зв'язатися із керівництвом, проте ніхто так і не перетелефонував. Натомість вони направили інформаційний запит до профільного департаменту і чекатимуть відповіді.

<iframe width="460" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/zGvbjXcy_ec" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • У п'ятницю, 16 квітня, Максим Степанов отримав поховальні квіти від родичів померлого від COVID українця. Гвоздику, обгорнуту чорною стрічкою, передала очільнику МОЗ нардепка Ольга Стефанишина.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05