Останні новини

Івано-франківські депутати не хочуть бачити Вірастюка у Верховній Раді: рішення сесії

Визнати вибори до ВР у Надвірній недійсними просять органи влади депутати Івано-Франківської обласної ради

Івано-Франківська обласна рада просить визнати довибори до Верховної Ради на окрузі № 87 недійсними. Відповідне рішення депутати ухвалили на позачерговій сесії 6 квітня. "За" проголосували 55 депутатів облради.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на офіційний сайт Івано-Франківської облради.

Зокрема, у документі обласні обранці звертаються до Президента України, Голови Верховної Ради України, Міністра внутрішніх справ України, Голови Служби безпеки України, Генерального прокурора України, в.о. Директора Державного бюро розслідувань, Центральної виборчої комісії. Вони звертають увагу на "численні порушення", які, на думку депутатів, були і під час голосування, і під час підрахунку:


Враховуючи численні порушення, допущені органами влади та їх посадовими і службовими особами, ми як представники громади Івано-Франківської області, як громадяни України, закликаємо вас мати мужність взяти на себе відповідальність та виконати належним чином конституційні обов’язки і власні обіцянки, забезпечивши верховенство права, дотримання прав і свобод виборців.

Зважаючи на викладене вище, вимагаємо:

Проведення об’єктивного розслідування фактів грубих порушень чинного законодавства України суб’єктами виборчого процесу на проміжних виборах народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 87 та притягнення їх до відповідальності.

Дати належну правову оцінку діям спецпідрозділу СБУ в приміщенні окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 87.

Забезпечення об’єктивного розслідування фактів незаконного проникнення у приміщення окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 87 та притягнення до відповідальності осіб, які викрали виборчу документацію.

Перевірити наявність ознак кримінального правопорушення в діях народних депутатів України, які перебували в окружній виборчій комісії одномандатного виборчого округу №87.

Визнати вибори народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 87, проведені 28 березня 2021 року, недійсними та оголосити повторні вибори народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 87“, – йдеться у зверненні.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
15.04