Останні новини

“Я подумав, що це геніальна актриса, хоч і провідниця”, - Костянтин Грубич про першу появу Вєрки Сердючки в телевізійному шоу

Вперше на телебаченні Сердючка з'явилась у 1995 році

Вперше Андрій Данилко у образі Вєрки Сердючки з'явився на великих екранах у 1995 році на юнацькому ток-шоу Костянтина Грубича під назвою “Вибрики”. Ведучий та автор програми ледь зумів зловити та вмовити Данилка взяти участь у програмі.

Про це в ефірі телеканалу Kyiv Live розповів гість програми “Люди великого міста” Костянтин Грубич.

вибрики.PNG

Скріншот

Він розповів, що шоу "Вибрики", навіть сама драматургійна назва, вимагало героя - не просто щоб був політик або артист, а щоб в самому герої був якийсь вибрик, щоб юнацтво і герой резонували один з одним. У форматі шоу діти школярі мали ставити запитання гостю.

“І коли я побачив тоді рекламу "Храните деньги не в банке, а там-то там-то...", якась жінка стоїть дуже смішна, без підпису (тоді ж ніхто не писав, що це Вєрка Сердючка), просто провідниця. І я почав розшукувати цю провідницю, тому що вона, тоді я думав що це саме вона, здавалася героїнею моєї програми. Думаю, це геніальна актриса, навіть якщо вона й провідниця”, - продовжує Костянтин.

За його словами, коли він дізнався, що це молодий хлопець, це було для нього “вибриком у квадраті”.

"Я вже в ту Полтаву дзвоню, не було ж мобільних телефонів. Мені сказали що він вступив в естрадно-циркове училище і звати його Андрій Данилко. Директор училища мені сказав, що він на гастролях - їздить по селах Полтавської області і дає концерти. Так тривало декілька місяців, нарешті він прийшов до мене в кабінет на АСК в “Олівець” (Київський телецентр - ред.) такий худющий і дуже скромний хлопчина”, - згадує Грубич.

Він хотів, аби Данилко показав свої сценки у шоу, а поті відкрився публіці, що насправді він - Андрій Данилко, а потім діти змогли поставити йому свої запитання.

Він найбільше боявся цього самовикриття”, - стверджує пан Костянтин.

Проте далі цей прийом перевтіленя Сердючки в Данилка використовували й на інших шоу та проектах.

“Перші півроку я був йому як продюсер, не було ж мобільних телефонів, то мені на телебачення дзвонили, запрошували виступати.А я вже дзвонив вахтерам в естрадно-циркове училище і так передавали інформацію. Але наживатися на чужій праці - це не про мене”, - запевняє Грубич.

Він з Андрієм Данилком довгий час товаришували та навіть мало не стали кумами.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ddXUl-XZy3Q?start=277" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.04