Останні новини

Ізраїль відкриває кордони для туристів, але треба підтвердити вакцинацію

Іноземці мають здати ПЛР-тести.

З 23 травня Ізраїль відкриється для туристів, які пройшли вакцинацію від коронавірусу. Однак для в'їзду в країну треба буде робити ПЛР-тести.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на The Jerusalem Post.

Читайте також: Греція може відкритися для українців вже з 14 травня

Туристи мають здати два тести: до посадки в літак, та по прильоту в аеропорт Бен-Гуріон. Це треба для того, щоб підтвердити вакцинацію від COVID-19.

Також буде встановлено обмеження на кількість туристів, які можуть прибути протягом одного дня.

"Після того, як ми відкрили економіку, прийшов час ретельно і вдумливо сприяти розвитку туризму. Відкриття туризму є важливим напрямком для галузі, яка особливо постраждала в рік коронавірусу", - заявив Міністр охорони здоров'я Ізраїлю Юлій Едельштейн.

Нагадаємо:

  • Українським заробітчанам можуть заборонити в’їзд на територію Польщі та Чехії, якщо вони порушать умови перебування у країні. Зокрема, через проживання у країні без робочої візи.
  • 23 лютого Рада Міністрів Польщі ухвалила рішення, згідно з яким усі вакциновані від коронавірусу люди зможуть прибувати до країни без обов'язкового карантину. Нова ухвала звільняє від самоізоляції дошкільнят та учнів, які навчаються в Польщі або в сусідніх з нею країнах.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Теги:
Вийти в ефір
09.05