Останні новини

Ізраїль закликав своїх громадян негайно покинути Чечню через загрозу тероризму

Ізраїльське Бюро з боротьби з тероризмом рекомендує громадянам уникати відвідування Чечні та прикордонної території.

Влада Ізраїлю попередила своїх громадян про терористичну загрозу у Чечні та закликала не відвідувати республіку. Рада безпеки країни зазначила, що на її території функціонують організації, які можуть завдати шкоди ізраїльтянам.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сайт Ради безпеки Ізраїлю.

Читайте також: Франція та Німеччина закликали РФ виконувати зобов'язання щодо України

"Враховуючи присутність і діяльність терористичних організацій у Чечні, які можуть завдати шкоди ізраїльтянам, Бюро з боротьби з тероризмом рекомендує ізраїльтянам уникати відвідування Чечні та прикордонної зони між Чечнею та Грузією з обох сторін", - сказано в повідомленні. 

Жителів країни закликають уникати відвідування Чечні і прикордонних територій. Проте наголошується, що це попередження є виключно рекомендацією і кожен самостійно приймає рішення щодо своїх поїздок.

"Уникайте відвідування та негайно покидайте територію", - зазначається на сайті Ради безпеки Ізраїлю.

На офіційному порталі нагадали, що народ Чечні веде боротьбу з Росією за незалежність.

"Країна населена чеченським народом, який бореться за незалежність Чечні від російського панування", - сказано на сайті.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04