Останні новини

Кабмін роздає посади: хто став новим головою Податкової і яку роботу дали раднику Єрмака

А одному заступнику міністра "вказали на двері".

Кабінет Міністрів України на сьогоднішньому засіданні прийняв ряд кадрових рішень, в тому числі визначився з головним податківцем країни.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Telegram-канал постійного представника уряду у Верховній Раді Василя Мокана.

Зокрема, міністри ухвалили рішення про призначення головою Державної податкової служби Олексія Любченка. Він займе цей пост на 5 років (з 20 квітня 2021 року). А радника глави Офісу Президента Тимофія Милованова призначили виконуючим обов'язки генерального директора ДП "Національний фонд інвестицій України".

Крім того, уряд звільнив заступника Міністра у справах ветеранів Олександра Терещенка і главу Кіровоградської ОДА Андрія Назаренка (за угодою сторін), а також погодив призначення Сергія Павлова в.о. директора ДП "Дирекція з будівництва об'єктів до Євро-2012 у м. Львові" та Петра Добромільського на посаду заступника голови Закарпатської ОДА.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.05