Останні новини

Кабмін запроваджує субсидії для фермерів-початківців: які умови та суми

Грошова допомога видаватиметься на розвиток ферм.

Аграрії, які розвивають невеликі сімейні ферми, зможуть отримати субсидію в сумі 5 тисяч гривень на гектар. Однак загальна сума не перевищуватиме 100 тисяч гривень на одне господарство.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Telegram-канал прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Читайте також: Чи "врятують" субсидії українців: названа серйозна проблема в сфері ЖКГ

"Уряд вдосконалив процес надання державної фінансової підтримки для розвитку фермерських господарств. Зокрема, ми збільшуємо розмір державної субсидії новоствореним фермерським господарствам на одиницю оброблюваних угідь”, - написав глава уряду.

За його словами, це рішення спрямоване на забезпечення рівних умов на ринку щодо залучення дешевих ресурсів для розвитку та становлення фермерських господарств.

Нагадаємо:

  • ФОПи та їх наймані працівники, які постраждали через запровадження обмежень “червоної” карантинної зони, можуть отримати державну допомогу у 8 тисяч гривень лише одноразово у 2021 році.
  • Держава виплатить по 8 тис. гривень ФОПам та найманим працівникам тих бізнесів, які підпали під обмеження червоних зон. Інші виплати підприємцям мають забезпечити місцеві бюджети.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.05