Останні новини

Кабмін затвердив нове свято: що відзначатимуть українці

Уряд запроваджує День тренера

Кабінет Міністрів затвердив проект указу президент, за яким встановлюється нове свято в Україні. 19 липня в Україні відзначатимуть День тренера.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на заяву міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта.

Читайте також: Стали відомі дати реєстрації на ЗНО 2021

“Професійне свято українських фахівців, які готують наших спортсменів до найважливіших змагань у їхньому житті, обов’язково повинно бути. Ми глибоко цінуємо їх вклад у розвиток державного спорту. Для мене особисто тренер займає поважне місце, як та людина, яка зробила мене тим, ким являюся сьогодні. Всі мої високі результати я завдячую своїм наставникам”, - написав він.

день тренера.jpg

Датою свята обрали 19 липня, тому що це день відкриття літньої Олімпіади 1996 року, коли Україна вперше приймала участь в такому масштабному міжнародному змаганні, як незалежна держава та виступила самостійною олімпійською командою.

Нагадаємо:

  • Починаючи з 1999-го року, в Україні 22 січня вшановується День Соборності. Це свято присвячене об'єднанню Придніпровської та Західної України в єдину державу, що означало возз'єднання двох держав в єдине ціле.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
04.03