Останні новини

Кабмін затвердив план вакцинації проти коронавірусу: скільки щеплень робитимуть щомісяця

До кінця року уряд планує охопити вакцинацією більшу частину дорослого населення для формування колективного імунітету.

Кабінет Міністрів України затвердив план вакцинації населення від COVID-19. За планом з травня країна має вийти на 5,65 мільйонів щеплень щомісяця, при 2,66 мільйонах у квітні.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на пресслужбу Кабміну.

Читайте також: Київ може перейти в “жовту” зону карантину

У плані, який уряд затвердив 12-го квітня розпорядженням № 340 та оприлюднив у середу, 21-го квітня, передбачено використання понад 21,913 млн доз вакцин. З них - 8,94 млн доз вакцини Oxford/AstraZeneca, 10 млн доз американської Novavax, а також понад 1,91 млн доз китайської Sinovac Biotech і 1,07 млн доз Pfizer/BioNTech.

Зазначимо, що 8 млн доз країна має отримати у рамках програми COVAX, а також понад 13,913 млн доз, які закупили за рахунок держбюджету (10 млн американської вакцини Novavax, 2 млн Oxford/AstraZeneca, 1,913 млн китайської Sinovac Biotech).

План Вакцинації.jpg

Фото: Кабмін

Постачання препарату Novavax заплановане з серпня, а щомісяця доставлятимуть по 2 млн доз. Дані про постачання 10 млн доз Pfizer/BioNTech у плані відсутні.

Нагадаємо:

  • У Дніпрі врятували 33-річну породіллю із важкою COVID-пневмонією. Хвороба викликала у неї серйозну кровотечу - жінка втратила близько 2 літрів крові.
  • У Національній академії наук України виявили тенденцію зростання кількості госпіталізацій дітей до 9 років, які хворіють на COVID-19. Такі дані зафіксували за останній тиждень.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05