Останні новини

Кафе згоріло вщент: у Києві вночі спалахнуло дерев'яне приміщення

На щастя, жертв та постраждалих немає

У Різдвяну ніч у Києві спалахнув заклад громадського харчування у Голосіївському районі. Приміщення кафе згоріло вщент. Також вогонь розповсюдився на будівлі СТО та магазину, що знаходились поруч.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на ГУ ДСНС у місті Києві у Facebook.

У ніч проти 7 січня у Голосіївському районі столиці, на проспекті Лобановського, 124, спалахнуло одноповерхове дерев'яне кафе, яке внаслідок пожежі згоріло повністю.пожежа.jpg

Фото: Facebook

Вогонь також розповсюдився на розташоване поруч двоповерхове приміщення СТО та магазин. Відтак, в будівлі СТО вогнем було пошкоджено особисті речі, згоріло та розібрано 5 кв.м дерев’яних конструкцій покрівлі, закопчено стіни та стеля будівлі. В приміщенні магазину пошкодило покрівлю на площі 5 кв.м, пластикову водостічну трубу, рекламний банер та закопчено зовнішню стіну.Кафе згоріло.jpg

Фото: Facebook

Вогнеборці зазначають, що через відсутність поблизу пожежного гідранту, гасіння пожежі ускладнювалось. Їм доводилось постійно підвозити воду.

Ще одним ускладненням було те, що будівля збудована із дерев’яних матеріалів, по яких стрімко розповсюджувалось полум’я. 

На щастя, жертв та постраждалих немає.

Причина загоряння наразі встановлюється.

Лобановського пожежа.jpg

Пожежники.jpg

Фото: Facebook

Нагадаємо, поліцейські Київщини повідомили про підозру організатору віртуального грального бізнесу. Чоловік влаштував своєрідне "казино" для мешканців кількох сіл - за допомогою віртуальних онлайн-додатків.

Теги:
Вийти в ефір
19.01