Останні новини

Камінці за "нуль доларів": київські митники перехопили посилку з діамантами із США. Фото

Вартість одного з дорогоцінних каменів – 5,5 тисячі доларів США.

Київські митники перехопили посилку з п’яти діамантами різних відтінків. Загальна вартість коштовного каміння — 295 000 гривень.

Про це Kyiv Live повідомляє з посиланням на повідомлення пресслужби Київської митниці.

За декларацією, у посилці, яка надійшла з американського Балтімора до українського Дніпра, мав знаходитися лише розподільник документів із заявленою вартістю 0 доларів США. Однак під час перевірки посилки на сканері митники помітили сторонні вкладення, які не були зазначені у документах.

Читайте також: В Україні викрили нову фінансову піраміду

Так, митники виявили 5 огранених каменів масою від 0,18 до 3,02 каратів. Кольори – від прозорого до коричневого. Поліетиленові пакетики, в яких вони знаходилися, містили характерні для діамантів позначки.

Як визначили експерти, ці камені – коштовне каміння першого порядку: алмази ограновані (діаманти) загальною вартістю 295 тис грн – 10,7 тисяч доларів США.

Найкрупніший з них – фантазійного насиченого коричневого кольору камінь, масою 3,02 карати, розміром 10,58х7,68мм, в огранці Овал-57. Вартість цього каменю – 5,5 тисяч доларів США.

Решта коштовних каменів – у діамантовій огранці та огранці Радіант-57. На чотирьох діамантах виявлені позначення, нанесені лазерним гравіюванням, помітним лише під мікроскопом. Київська митниця вилучила "камінці".

Відповідно до міжнародних норм, заборонено вкладати коштовне каміння у посилках без оголошеної цінності. Як наголосили у митній службі, товари, що пересилаються через митний кордон України у міжнародних поштових відправленнях, повинні бути зазначені в декларації.

діамант.jpeg

діамант 2.jpeg

діаманти.jpeg

Фото: пресслужба Київської митниці/ Facebook

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.04