Останні новини

Кандидат у мери Києва про забудову історичного центру столиці

Архітектурне та історичне обличчя Києва змінюється через активне будівництво у центрі та відсутність культури забудовників. 

Андрій Іллєнко, кандидат у мери столиці від партії ВО "Свобода", в прямому ефірі Kyiv Live розповів, як слід турбуватися про архітектуру столиці.

Всі їдуть в Париж та Рим, тому що це культура та історія. Та Київ теж цікавий тим, що це один із центрів європейської цивілізації - це світова історія. І коли це руйнується - це варварство", - зазначає Іллєнко.

На його думку, чинну владу не цікавить Київ, керують столицею люди, яким важливо заробити.

"Хто керує Києвом? Люди, яким байдуже на Київ. Ті, яким цікаво заробити, знищити історичний будинок, поставити там новобудову. У них в серці нічого не йокає", - зауважив кандидат у мери столиці.

Він додав, що у Київраді "дійшли до божевілля":

"Міська рада дійшла до божевілля. Вони хотіли за місяць до виборів проголосувати за знесення 7 історичних будівель у місті Києві та побудувати на їх місці чергових “монстрів”".

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Epn37jAHlm4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

"Потрібно переглянути стратегію Києва в плані захисту історії та культури. Має бути повний мораторій на нове будівництво в історичному центрі. Ми маємо боротися за кожен будинок, тому що їх руйнують, там час від часу виникають якісь дивні пожежі. Тому ми будемо відстоювати наше місто від цих варварів", - резюмує політик.

Нагадаємо, столиця продовжує тонути у нелегальних багатоповерхівках. Серед них житлові комплекси “Нивки-Парк” та “Академ-квартал” від забудовника “Інтергал-Буд”. Журналісти Kyiv Live намагалися розібратися, чому у Києві ніхто не перешкоджає їх зведенню.Вийти в ефір