Останні новини

Капелюх-мандрівник: у мережі показали нову локацію скандальної новорічної "верхівки" з головної ялинки

Скандальна новорічна прикраса головної ялинки, за яку з держбюджету заплатили 75 тисяч гривень, тепер красується біля Київської Школи Економіки Тимофія Милованова

Скандальна новорічна прикраса головної ялинки, за яку з держбюджету заплатили 75 тисяч гривень, тепер красується біля Київської Школи Економіки Тимофія Милованова. Капелюх не встиг покрасуватися на ялинці і кількох днів, як кияни назвали його чаклунським і вимагали прибрати. Після того на верхівку встановили традиційну зірку, а капелюх переїхав на площу у вигляді фотозони. 

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на Facebook ексміністра  економіки.

"Все. Капелюх переїжджає до Київської Школи Економіки. Всі майбутні студенти бакалаврату мають прийти під капелюх. І капелюх визначить майбутню спеціальність. Чи вони стануть політиками - президентами, чи стануть науковцями - нобелевськими лауреатами, чи ІТ-бізнесменами, що створять новий Гугл чи біткойн", - написав Милованов.

капелюх.jpg

Нагадаємо:

  • Головна ялинка України у цьому році мала бути у "чарівному капелюсі". У столичній мерії пояснили, чому обрали саме цей аксесуар.
  • Капелюх уособлює казку і є немов оберегом для лісових звірів, якими прикрашене дерево.
  • Факт встановлення капелюха замість зірки викликав шквал емоцій та реакцій у мережі. Комусь капелюх припав до душі, а хтось абсолютно не розумів і не підтримав таку ідею прикраси головної новорічної красуні. Прессекретар ПЦУ розкритикував капелюх на ялинці на території собору, заявивши, що "потрібно мати здоровий глузд".
  • Казкового капелюха, що прикрашав головну новорічну ялинку країни все-таки знімуть з верхівки, натомість його замінять восьмигранною зіркою.
  • 13 грудня з головної ялинки країни на Софійській площі зняли скандальний капелюх. 
  • Скандальний капелюх на верхівці головної ялинки країни, що розташована на Софійській площі у Києві, обійшовся організаторам у 75 тисяч гривень. До слова, сама ялинка коштувала рівно стільки ж.
  • 17 грудня, на верхівку головної ялинки країни, яку встановили на Софійській площі, закріпили різдвяну зірку. Вона замінила казковий капелюх, який захейтили віряни та прихильники різдвяної традиції.
  • Предстоятель ПЦУ митрополит Київський Епіфаній заявив, що церква наполягала на традиційній зірці на ялинці, бо капелюх викликав багато обговорень та суперечок у суспільстві. До того ж зірка - є біблійним символом Різдва. Щодо самого капелюха - то, на його думку, такі зміни варто обговорювати з українцями та киянами заздалегідь.
  • В Україні вже кілька років поспіль навколо головної ялинки розгорається гучний скандал. Цей рік не став винятком, українці розділились на два табори: хтось був за креативну ідею із капелюхом на верхівці дерева, а комусь ця задумка зовсім не сподобалась.
  • 8 січня представники Folk Ukraine повідомили, що віддають в оренду скандальний капелюх Київській школі економіки. Тоді планували встановити капелюх на дах будівлі, яка розташована на Деміївській площі. Проте перебуватиме вона там лише 3 місяці. А далі швидше за все "піде по руках", приносячи дохід організаторам, до яких повернеться лише 1 грудня 2021 року.
Вийти в ефір
26.01