Останні новини

“Карантин має бути жорстким та населення має довіряти уряду”, - нардеп Данило Гетманцев про локдаун

Він зазначив, що жодна країна в світі не знає, як правильно боротися з поширенням COVID-19

Народний депутат України від фракції Слуга народу Данило Гетманцев вважає, що ефективним у боротьбі з поширенням коронавірусу може бути лише жорсткий локдаун, на зразок того, який був в Україні навесні 2020 року. Також він розповів, що уряд не може своїми рішеннями задовольнити все суспільство.

Про Гетманцев розповів в ефірі телеканалу Kyiv Live.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/SzlERJM10gc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

“Якщо говорити про самі межі карантину, я - стійкий послідовник найжорсткішого карантину за зразком того, який був навесні. Якщо робити вже обмеження, то їх треба робити найефективнішими з забороною транспорту, забороною будь-яких масових заходів публічних, таким чином як це роблять зарубіжні країни, провідні країни світу, був би ефект якийсь”, - зазначив депутат.

За його словами, будь-який пошук напівмір урядом, все одно буде розкритикований. Тобто жодні компромісні рішення не вдовольнять соціальні групи, та з іншого боку не буде досягнуто того ефекту карантину, який планується досягти.

"Я ще хочу звернути вашу увагу на те, що будь-якого заздалегідь встановленого правильного алгоритму, якому повинен слідувати уряд, його немає, він відсутній в принципі. Ніхто в світі не знає, яким чином правильно було б долати цю хворобу (коронавірус - ред). Отже, ті рішення, які приймає уряд, це шлях проб та помилок, який ми повинні пройти разом з урядом, довіряючи йому”, - підсумував Данило Гетманцев.

Нагадаємо, друга хвиля епідемії коронавірусу COVID-19 в Україні триватиме до літа. Якщо ж вакцинація виявиться не ефективною, то восени може початися третя хвиля.

Вийти в ефір
25.01