Останні новини

Харчова плівка та “маєчки”: журналістка Kyiv Live дізналась, куди віднести пакет з пакетами на переробку

Вона поспілкувалась з менеджером переробного підприємтва

У Києві з 1 листопада почали приймати на переробку поліетиленові пакети. Деякі з них підлягають вторинній переробці, а деякі підлягають лише спалюванню.

Що здати можна та куди нести пакет з пакетами дізнавалась журналістка телеканалу Kyiv Live.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/uYalya-TsHQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

За словами менеджера з закупівлі вторинної сировини Олександра не всі поліетиленові пакети підлягають переробці. 

“Стрейч-плівка - найкраща та найдорожча. Її можна гранулювати та переробити на нову якісну стрейч-плівку”, - говорить працівник.

Також переробці підлягають переробці і кольорові пакети, а от тоненькі “маєчки” - найгірші. За словами експерта “кульки” можна лише спалювати, що і роблять на сміттєвих полігонах.

Якщо ви бажаєте здати на переробку та утилізацію свій “пакет з пакетами” - звертайтесь до невеликих кіосків “Київміськвторсировини” у вашому районі. А вже потім ваші пакунки доправлять на великі підприємства з переробки та утилізації.

Нагадаємо, всеукраїнський сервіс мап запустив у роботу нову інтерактивну карту “Куди здати відходи”. Сервіс створило видання “Велика Епоха”. На карті видно пункти прийому різних відходів (наприклад, батарейок, шин та термотерів) у кожному районі Києва та передмісті.Вийти в ефір
08.05