Останні новини

Хокейний скандал: загрожують зупинити чемпіонат, у справу може втрутитися Міністр молоді та спорту України. Подробиці

Клуби написали листа до Міністра молоді та спорту

Федерація хокею України не допустила до виборів Олімпійського чемпіона. Клуби написали лист на адресу Міністра молоді та спорту України, в якому вимагають реорганізації ФХУ.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на сайт Української хокейної ліги. 

uhlua-20201210-0001.jpg

Наразі в українському хокеї склалася безпрецедентна ситуація, коли Федерацією хокею України створені умови, в яких основні суб'єкти хокею - професійні хокейні клуби та дитячо-юнацькі спортивні школи не мають будь-якого доступу до участі в діяльності федерації, і в яких немає місця розвитку хокею в Україні в цілому.

Більшість національних федерацій, в тому числі Українська асоціація футболу і Федерація баскетболу України, перетворилися з громадських організацій в громадські спілки, щоб мати у складі своїх членів регіональні федерації, професійні спортивні клуби, дитячо-юнацькі спортивні школи та інші юридичні особи.

Клуби-учасники чемпіонату України з хокею звернулися до Міністра молоді та спорту України В.М. Гутцайта з проханням почати процеси реорганізації в українському хокеї, а саме:

— прийняти на Генеральній конгресі ФХУ, який пройде 18 грудня 2020р. рішення про реорганізацію ФХУ з громадської організації в громадський союз, за ​​прикладом УАФ і ФБУ;

— провести в областях конференції за участю професійних хокейних клубів та інших суб'єктів хокею - юридичних осіб, створити регіональні асоціації, які на демократичній основі оберуть своїх керівників;

— прийняти регіональні асоціації до складу постійних членів ФХУ- громадського союзу;

— призначити позачерговий конгрес за участю делегатів від новостворених регіональних асоціацій і провести вибори Президента оновленої ФХУ.

Нагадаємо,  міжнародна федерація футболу опублікувала оновлений рейтинг національних збірних світу. За підсумками року Україна зберегла позицію у ТОП-25 найсильніших команд.

Теги:
Вийти в ефір
18.05