Останні новини

Хотіли "виїхати" на російських колесах, та не вдалося: митниця не пустила в Україну 20 тон деталей для потягів нібито литовського виробництва

Загальна сума вартості коліс - 33 тисячі євро

Київська митниця Держмитслужби запобігла ввезенню в Україну російського товару, що підпадає під економічні та інші обмежувальні санкції. Загальна вартість 20-ти тон коліс складає 33 тисячі євро.

Про це повідомляє відділ комунікації Київської митниці Держмитслужби.

20 тон коліс цільнокатаних до залізничного рухомого складу загальною вартістю 33 тисячі євро імпортувались київським підприємством згідно з контрактом, укладеному з компанією в Литві. Звідти ж товар і надійшов в Україну та був заявлений до митного оформлення в Київській митниці Держмитслужби.

Під час митного оформлення спрацювали ризики щодо підприємства-виробника. При проведенні огляду митники з’ясували, що зазначені колеса вироблені на металургійному заводі в Нижньогородській області РФ, що підтверджувалося як наявним маркуванням, так і наданими до митного оформлення документами.

Київська митниця затримала на кордоні російські колеса (фото)

Фото - Київська митниця

Нагадаємо, у літаку Президента України планують модернізувати зв'язок для доступу в Інтернет з максимальною швидкістю 50 Мбіт/сек. Державний науково-дослідний інститут технологій кібербезпеки і захисту інформації Держспецзв'язку повідомив про намір укласти відповідну угоду з компанією Etihad Airways Engineering LLC за результатами тендеру.Вийти в ефір
08.05