Останні новини

Хотів покінчити з собою, підпаливши квартиру з батьками-пенсіонерами: подробиці пожежі на Ревуцького, 25

20 листопада вранці на вулиці Ревуцького, 25 сталася пожежа. Згоріла квартира на першому поверсі. Син підпалив житло, у якому знаходилися його батьки. Чоловіка заарештували, сусіди причину загоряння не знають. Працівники ДСНС загасили полум'я і обгоріло лише одне помешкання.

Детальніше про інцидент дізнавалася наша кореспондентка.

"Підпалив один із мешканців квартири, його допитують слідчі. Підпалив у нетверезому стані, до цього стався якийсь конфлікт. Він вирішив покінчити життя самогубством, підпаливши квартиру. Постраждалі чоловік і жінка похилого віку, я так зрозумів, його батьки і сестра", - розповів очевидець пожежі.

Винуватець трагедії реагував на усі запитання журналістки з усмішкою. Копам чоловік теж не відповідав на запитання. Долю зловмисника з'ясує суд та слідство. СОГ тим часом оглядає квартиру, жертв пожежі немає, але пара сильно обгоріла. Житло знищено.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/9jMXya_y42g" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, сьогодні, 20 листопада, на території ринку по вул. Заболотного, 46 а у Голосіївському районі виникла пожежа. Вогонь розповсюдився на площу 100 кв. м.

Вийти в ефір
26.11