Останні новини

Київ - нещасливе місто: стали відомі результати дослідження ООН

Київ - нещасне місто. Столиця зайняла 142 місце з 186 досліджуваних. Серед причин цього нещастя: транспорт, доступ до води, безпеку, питання історичної забудови та інноваційність

Про це свідчать результати щорічного дослідження ООН - World Happiness Report.

Дослідження зображає добробут і щастя як нову економічну парадигму.

"Якщо ви вирішите не їхати на авто або громадському транспорті, а прогулятися, то це не дуже комфортно – машини літають як божевільні, тротуари вузькі, світлофори, підземні переходи. Мені було б набагато комфортніше скористатися яким-небудь великим електричним транспортом – трамваєм, тролейбусом або електричним автобусом. Місто давно і гостро потребує якісного громадського транспорту. Сюди ж я додам велоінфраструктуру – з нею у нас поки все дуже погано", – коментує результати СEO і керуючий партнер девелоперської компанії DC Evolution Андрій Рижиков.

Київ стоїть на величній річці, але у міста практично немає доступу до води. "Уздовж набережної повинні гуляти люди, а не їздити машини. Крім того, нам потрібно повернути водні трамвайчики. Наприклад, в Будапешті, дуже круто використовують Дунай для комунікації між берегами – це дуже комфортно. Але нам так не можна: у нас є охоронні зони на 50 або 100 метрів в залежності від типу води – і все, там може бути тільки газон чи дорога", – додає Андрій Рижиков.

За останні 20 років Київ, звичайно, став більш безпечним містом,у порівняні з дев'яностими. Однак наразі через карантин знову повертається дрібне хуліганське неподобство. 

Гостро стоїть і питання історичної забудови. У столиці зареєстровано майже 3000 тис. пам'яток, які мають історичну та культурну цінність. При цьому велика частина з них в жахливому стані

Нагадаємо, поліцейські Солом'янського району столиці затримали іноземця, який обкрадав відвідувачів спортивних залів. Під виглядом клієнта клубу зловмисник проходив у роздягальню і викрадав цінні речі з шафок. 

Вийти в ефір
01.11