Останні новини

Київське "Динамо" поступилося "Барселоні" у Лізі Чемпіонів з рахунком 0:4

"Барселона" грала напіврезервним складом

У рамках 4-го туру групового етапу Ліги Чемпіонів "Динамо" приймало на НСК "Олімпійському" іспанську "Барселону". Матч завершився поразкою киян з розгромним рахунком 0:4.

Підопічні Луческу трималися у першому таймі, атакували й били по воротам. Але, отримали 4 безвідповідні м'ячі у другій частині гри. За каталонців відзначився Серджиніо Дест, Мартін Брейтуейт (дубль) та Антуан Грізманн.

Куман відверто зневажливо поставився до суперника. Тільки 4 гравця (Тер Штеген, Дест, Пьяніч та Педрі) зберегли своє місце в основі в порівнянні з попереднім матчем команд. Проте, цього хватило, щоб переграти напівосновний склад "біло-синіх".

У паралельному матчі квартету туринський "Ювентус" з великим трудом переграв "Ференцварош" Сергія Реброва. Слід зазначити, що повела у рахунку саме угорська команда, відзначився на початку поєдинку Узуні. Але, вже на 35-й хвилині рахунок зрівняв Роналду, а в доданий час другого тайму перемогу "Юве" добув Мората. Якщо "Ференцварош" зачипився б за бали, шанси на вихід  "Динамо" із групи до Ліги Європи були б дуже низькими.

Нагадаємо, 25 листопада донецький "Шахтар" протистоятиме у Лізі Чемпіонів менгенгладбаській "Боруссії". Матч розпочнеться о 19:55.