Останні новини

Кіна не буде: у Борисполі "розвернули" відому російську акторку

Жінка вже повернулась зворотнім рейсом у Білорусь

У аеропорту "Бориспіль" відому заслужену акторку Російської Федерації Розу Хайрулліну не пустили до України. З'ясувалося, що причиною заборони були відвідини артисткою території тимчасово окупованого Криму.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Державної прикордонної служби України.

Читайте також: Ігор Кондратюк заразився коронавірусомхайруліна.jpg

Розу Хайрулліну не пустили до України. Фото з відкритих джерел

Хайрулліна летіла рейсом "Мінськ - Київ" та в аеропорту "Бориспіль" її спіткала невдача - прикордонники з'ясували, що громадянка Росії відвідувала тимчасово окупований Крим, порушуючи правила в'їзду-виїзду. 

Росіянка пояснила, що на український півострів їздила з приватним візитом, до подруги, навесні 2020-го. Водночас зафіксовано й інші її візити на окуповану Росією територію України. Як виявилось, в Україні вона планувала взяти участь у кінозйомках.

В результаті, російській акторці Розі Хайрулліній заборонили в'їзд в Україну терміном на 3 роки та пояснили, що раптом вона захоче порушити заборону - їй обмежать в'їзд на 10 років. Жінка вже вибула за межі України зворотним рейсом в Білорусь.

<iframe width="819" height="463" src="https://www.youtube.com/embed/xgPhqFaLlIk" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
14.04