Останні новини

"Кінець епохи бідності" далеко: скільки українців не можуть забезпечити собі гідне життя

Подолання бідності залишається пріорітетом для уряду.

Рівень бідності серед працюючого населення України на початку 2020 року склав 42,4 %. У цьому році поліпшення ситуації можна не очікувати.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сайт Верховної Ради.

Читайте також: "Епоха бідності" закінчилася: кого зі "слуг народу" можна привітати з новим житлом чи авто

Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко заявив, що боротьба з бідністю для уряду України є пріоритетним завданням.

"За результатами першого півріччя 2020 року рівень бідності за абсолютним критерієм (витрати, нижчі за фактичний прожитковий мінімум) серед працюючого населення становить 42,4 %. Тобто, така частка працездатного населення не могла забезпечити гідне життя собі і своїй родині", - сказав він.

У свою чергу, завідувач сектором досліджень рівня життя населення Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України Людмила Черенько зазначила, що в 2021 році поліпшення ситуації не очікується.

Нагадаємо:

  • Через жорсткі карантинні заходи Україна понад 80 % домогосподарств втратили доходи, а у більше 40 % сімей принаймні один член родини втратив роботу. Внаслідок пандемії COVID-19 Україна може стикнутися із найгіршою рецесією за останні десятиріччя, а понад 9 млн людей опиняться за межею бідності.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
22.04