Останні новини

Кінотеатри працюватимуть у "червоній зоні", але є умови

Кінотреатрам дозволили працювати у "червоній" карантинній зоні. Проте всі вони мають дотримуватись важливих умов: заповнюваність залів не має перевищувати 50%, а розсадка має бути через крісло. Крім того, важливо дотримуватись маскового режиму та кондиціювання.

Відповідне рішення прийняла Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Ініціатором такого ршення іиступило Міністерства культури та інформаційної політики України.

"Це дасть змогу глядачам отримати "свіжий ковток повітря" від нових фільмів чи вистав та дозволить вижити культурним інституціям в період карантину", — відзначив міністр культури Олександр Ткаченко.

Він також зазначив, що наразі Мінкульт вивчає та аналізує ситуацію щодо подальшої роботи закладів культури в червоних зонах — в першу чергу театрів та музеїв.

Нагадаємо, 23 жовтня відбулось позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Рішенням комісії Бориспіль, Васильків та Обухів Київської області перенесли до “червоної” карантинної зони.

Вийти в ефір
06.12