Останні новини

Киянам набридли вуличні ярмарки: жителі столиці хочуть заборонити базари на дорогах

До влади Києва звернулись містяни із проханням заборонити вуличні ярмарки. Кияни зазначають, що перекриття вулиць зазвичай заважає пересуватися автомобілем. При цьому базари влаштовують на завантажених вулицях.

Відповідна петиція зареєстрована на сайті Київської міської ради 7 вересня.

"Кожної суботи у кожному районі міста перекривають доволі навантажені вулиці щоб влаштувати там ярмарок. Це дуже заважає в'їзд та виїзд місцевих жителів до дворів своїх будинків! Більш того, це доволі часто створює дуже небезпечні ситуації на дорозі, коли у одному потоці рухаються як люди так і автівки", - зазначено у петиції.

Кияни зазначили, що для проведення торгівля у столиці є багато інших локацій. 

"У Києві є безліч інших закритих майданчиків, де можна влаштувати ярмарки без загрози здоров'ю пішоходів/покупців, а також щоб не спричиняти надзвичайні незручності автомобілістам! Перекриття вулиць для ярмарок - це найлегший варіант, який можна придумати (особливо не залучаючи для цього мізки), який залишився місту у спадок ще за часів Черновецького. Давайте використовувати вулиці міста за їх безпосереднім призначенням", - відмічається у петиции.

Нагадаємо, через проведення продовольчих ярмарок у столиці на вихідні змінюють маршрути громадського транспорту. За новим маршрутом рейси курсувають з початку руху і до закінчення торгівлі - приблизно до 18 години вечора. 

Вийти в ефір