Останні новини

Кияни просять суд скасувати рішення Кличка про щоденне виконання гімну у школах

До Окружного суду Києва надійшов позов до Київради про скасування рішення "Про обов’язкове виконання Державного Гімну України у закладах загальної середньої освіти усіх типів та форм власності". Позивач просить визнати рішення міської влади протиправним. 

Про це 7 вересня повідомляє пресцентр ОАСК.

"Позивач просить скасувати п.1.2. вказаного рішення, яким рекомендовано виконання Державного Гімну України у закладах загальної середньої освіти усіх типів та форм власності на початку кожного дня за участю учнів та вчителів. Серед інших вимог – вжити заходів забезпечення позову шляхом зупинення рішення Київської міської ради у вказаній частині", - повідомили у суді.

У суді зазначили, що наразі судом вирішується питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження в адміністративній справі.

Нагадаємо, 30 липня Київська міська рада підтримала проект рішення про обов’язкове виконання гімну України у школах Києва перед початком уроків. А вже 3 липня на сайті Київради з’явилась петиція "Про скасування незаконного рішення Київради про обов'язкове виконання Державного гімну України кожен день у всіх школах м. Києва". 

На думку автора петиції, Київрада перевищила свої повноваження, встановлені Конституцією та законами України "тому, що порядок використання Гімну України встановлюється Законом України, прийнятим не менш як двома третинами від складу Верховної Ради України, але не Київрадою".


Вийти в ефір