Останні новини

Кияни та депутати протестують через несправедливий поділ столиці

У понеділок, 14 вересня, під Апеляційним судом кияни та депутати протестують проти зміни кількості округів з 10 на 13. Адже приймалось це рішення з порушеннями. 

Журналісти каналу Kyiv LIVE побували на місці події.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/STJ66H7Fevw" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Під будівлею були також присутні депутати від фракції "Опозиційна платформа - за життя" Артем Марчевский та Михайло Наконечний. 

"Усі ми стали свідками так званого телефонного права, коли по команді диктуються правильні для когось рішення.Зараз ми під Апеляційним судом та сподіваємось на чесність та відкритість судів, які виконають свої конституційні обов'язки та приймуть законне рішення ", - зазначив Артем Марчевський.

Нагадаємо, журналісти Kyiv Live стали свідками безпрецедентного порушення - прямо на засіданні територіальної виборчої комісії Києва одна із її членів в ручному режимі узгоджувала кількість округів.

За даними, які журналісти отримали із власних джерел в столичних політичних колах - деякі члени ТВК працюють за вказівками "ударівців" та "слуг". Адже хочуть привести до влади якомога більше мажоритарників. Чим більше буде округів - тим вищі шанси отримати мандат. Задля цього - не виключають інформатори - і купують голоси членів ТВК. 

Вийти в ефір