Останні новини

Киянка обливає перехожих помиями та фекаліями прямо із вікон. Відео

Жителька Солом’янського району столиці виливає із вікон на перехожих помиї та фекалії. Крім того, вона гучно лається нецензурними словами, а її вікна виходять на подвір’я школи. Сусіди неодноразово викликали поліцію, проте останні не можуть їй зарадити, бо закон не надає їм таких повноважень.

Журналістка Kyiv Live Анастасія Губанова поспілкувалась із місцевими жителями, які "мали справу" із безпрецедентною поведінкою жінки.

"Два-три дні тому ми проходячи повз отримали на голову помиї — я, чоловік і дитина. При цьому було зіпсовано обладнання моєї дитини — у неї слуховий апарат. Потрапила рідина на слуховий апарат і він зіпсований. Нам потрібно купувати новий. Ми викликали поліцію, вони склали протокол. Ще як мінімум два рази поліція складала протокол. Більше ніяких дій поліція зробити не може, тому що вломитися у квартиру вони не мають права, а вона не виходить", - поділилася мешканка району.

За словами постраждалої, така поведінка сусідки проявляється вперше. Раніше за нею помічали тільки гучне прослуховування музики. Особисто жінка з сім’єю постраждалої не знайома, тому мотиви її дій незрозумілі та не можуть бути пояснені особистою неприязню.

"Я живу тут три роки, таке вперше. Я з нею не знайома, тому сказати, що вона цілеспрямовано когось обливає, я не можу. Але ось останній тиждень у неї якесь загострення: вона лається, кричить, обливає людей помиями, і кажуть, що не тільки помиями", - додала жінка.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/RKwqxaQ70xo" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, поліція Київщини знайшла підозрюваного у вбивстві 66-річної Антоніни Шпир, працівниці Верховної Ради, яку знайшли мертвою у полі під столицею. Чоловік, якому інкримінують розбій, вбивство та насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним шляхом, вже 5 разів намагався пограбувати інших жінок.

Вийти в ефір