Останні новини

Киянка звинуватила директорку школи у булінгу щодо її дитині з інвалідністю

Киянка звинувачує директорку школи у булінгу щодо її дитині з інвалідністю. Йдеться про школу №168 Оболонського району.

Про це повідомляє Оперштаб Kyiv Live.

"Вже кілька років моя родина підлягає булінгу директора школи. Ми замітили, що дитина не прогресує у навчанні. Їй завдають домашню роботу письмову, хоча сама дитина не пише. Ми неодноразово звертались, що уроки проводяться без наочних матеріалів. У школі немає кабінету трудового навчання, музики. Діти зосереджені в одному кабінеті", - розповіла матір дитини. 

У класі має навчатися 2 дитини з інвалідністю, але навчається 8. Зазначається, що Міністерство освіти забезпечує повністю школу необхідними коштами. Але, за словами матері, кошти до дітей не доходять. 

Вона зазначає, що неодноразово писала листи до управління освіти та до керівництва школи, але скрізь перенаправляють на директорку освітнього закладу.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/pnpxsMN1J1o" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, жорсткий карантин через пандемію коронавірусу не пережили 30% українських ФОПів у сфері послуг. Інші ж підприємці зараз можуть не вижити через нововведення з обов’язковою фіскалізацією. Таку інформацію озвучив Сергій Доротич, голова Всеукраїнського громадського об'єднання “Союз захисту підприємництва”.

Вийти в ефір