Останні новини

Кличко збудує боксерський ринг за бюджетні кошти: де та навіщо

Мер Кличко ініціював реконструкцію стадіону в Оболонському районі біля шкіл № 194 та 252. З першого вересня відкриють футбольне поле, тренажери та боксерський ринг. З колишнього міжшкільного стадіону планують зробити цілий спортивний комплекс.

Про це розповідає Віталій Кличко на своїй у Facebook.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FVitaliy.Klychko%2Fvideos%2F1251060008579011%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Поле вже встелили штучним газоном, облаштували бігові доріжки та майданчики для стрибків у висоту. На оновленому стадіоні буде й боксерський ринг. На фінальній стадії будівництво корпусу, де можна буде займатися взимку. Це зроблено перш за все для учнів двох шкіл, між якими знаходиться стадіон, але тренуватися там зможуть усі охочі з прилеглих будинків.

"Ми бачимо нове стандартне футбольне поле, .. баскетбол, волейбол, тенісні корти, навіть боксерський ринг буде встановлений", - прокоментував мер Києва.

Схожі реконструкції проводять на стадіонах шкіл №4, №256 та № 201. Усі стадіони облаштують камерами відеоспостереження та антивандальні паркани з металевих сіток.

Нагадаємо, раніше Kyiv.live писав, що блогер Михайло Шнайдер звинувачує Віталія Кличка в проведенні через Київміськраду незаконного рішення про лізинг автобусів. Нібито це було зроблено для отримання зиску у 10 млн доларів. НАБУ вже звернуло увагу на цей випадок і невдовзі почне розлідування.

Вийти в ефір