Останні новини

Кілька країн змінили правила в'їзду через COVID-19: куди наразі їздити проблематично

Англія вже посилила правила в'їзду

Відразу кілька країн посилюють правила в'їзду для туристів. Зокрема, до списку входить Великобританія.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на видання Lonely Planet.

границы.jpg

Пасажири повітряних і морських суден, а також поїздів повинні будуть пред'явити негативний результат тесту на COVID-19, взятого протягом 72 годин до прибуття в країну. Це правило набирає чинності наступного тижня. Наразі воно поширюється тільки на Англію, але очікується, що Шотландія, Уельс і Північна Ірландія також незабаром введуть аналогічні заходи. 

Крім того, люди, які приїхали з країн з високим ризиком зараження на COVID-19, мають відправитися на обов’язковий карантин. Їм дозволять перервати самоізоляцію, якщо тест, зроблений через п'ять днів після в'їзду, підтвердить відсутність хвороби.

З 10 січня для відпочинку на Кубі всі іноземці мають проходити ПЛР-тестування протягом 72 годин до вильоту. 

Греція вже ввела семиденний карантин для всіх пасажирів міжнародних рейсів. При цьому, іноземні туристи проходять експрес-тест після прибуття.

Віргінські острови перенесли заплановану дату відкриття морських портів з 21 січня на 1 березня і вирішили тимчасово заборонити в'їзд туристів з Великобританії.

Нагадаємо, за даними японського міністра, новий варіант коронавірусу був діагностований у чотирьох осіб, які в'їхали до Японії з Бразилії. Зараження виявили 2 січня під час проходження тестів на наявність коронавірусу в одному з аеропортів Японії.

Вийти в ефір
27.01