Останні новини

Клуби у боргах: Otel' збирає кошти на багатотисячну заборгованість з оренди

Про своє скрутне становище клуб оголосив вслід за Closer

Популярний київський клуб Otel' вслід за колегами із Closer оголосив про загрозу закриття. У закладу багатотисячна заборгованість перед орендодавцем через скрутне фінансове становище на карантині. Для того, аби не позбутися звичного тусовщикам підвалу на Нижньоюрківській, клуб має заплатити 220 тисяч гривень до Нового року.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу закладу.

отель.jpg

Otel' зазначили, що з початку карантину через хаотичні дії влади вони проводили лише поодинокі культурні події, а пізніше стали рятувати самі приватні заходи. Проте тепер ситуація стала катастрофічною, і аби продовжувати функціонувати та експериментувати, клуб звернувся за допомогою.

світлі останніх подій, пов’язаних із поліцейськими рейдами та заборонами на проведення будь-чого, ми просимо вас про допомогу. Наразі борг з оренди та комунальних послуг складає близько 220 тис. грн. Його потрібно зібрати до Нового року, аби мати можливість оформити новий договір та функціонувати далі", - написали власники Otel`.

Реквізити для допомоги можна знайти тут.

Нагадаємо, у Києві зачиняється легендарний клуб Bingo. Він працював понад 20 років. Всі заплановані у клубі концерти будуть перенесені на інші майданчики.

Вийти в ефір
03.03