Останні новини

Кличко призначив нову директорку департаменту культури: хто така Яна Барінова

Після звільнення Діани Попової Барінова виконувала обов'язки очільниці департаменту.

Мер Києва Віталій Кличко офіційно призначив Яну Барінову на посаду директора Департаменту культури КМДА, яка виконувала ці обов’язки у період карантину. До цього вона була виконавчою директоркою Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр". 

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на публікацію новопризнаеної чиновниці у Facebook.

Очільниця департаменту зазначила, що їй потрібен новий виклик.

“Є відчуття того, що все відбувається вчасно – коли є досвід, є сили, є довіра і є справа, яка всього цього потребує. Долучитися до змін у Києві – в європейській креативній столиці – саме така справа для мене”, – зазначила директорка.

Барінова.jpeg

Фото: facebook.com/yana.barinova

Хто така Яна Барінова?

Яна Барінова – українська публіцистка, громадська діячка, журналістка, має статус єврейського дипломата. З 2016-го працювала виконавчою директоркою – директоркою зі стратегії Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр". Звільнилася через незгоду з представленою скандальним російським режисером Іллею Хржановським концепцією меморіалу. Тоді вона зазначала, що перебуває з ним у різній системі координат.

Ставлення Барінової до російських інвесторів "Бабиного Яру".

Інвесторами проєкту створення Меморіалу у Бабиному Яру є російські олігархи Павло Фукс, Михайло Фрідман та Герман Хан. Головний бізнес Фрідмана та Хана зосереджений на Росії. Вони є акціонерами компанії, яка залучена у будівництво газопроводу "Північний потік-2".

Щодо російських грошей у проєкті Барінова зазначала, що під час її роботи в меморіалі на неї ніколи не чинився тиск щодо того, які проєкти потрібно робити. Вона казала, що у Германа Хана в Бабиному Яру - 13 вбитих родичів, тому вона припускала, що в людини могла бути мотивація увіковічнення пам'яті своїх родичів. 

Барінова .jpeg

Фото: Lb.ua

Нагадаємо:

  • Лише трьох російських артистів та італійського співака виключили з переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці з часу створення такого списку у 2015-му році. Тепер в Україну матимуть змогу приїхати російські актор Федір Добронравов, співак Василь Вакуленко, телеведуча Катерина Варнава та італійський виконавець Альбано Каррізі. Впродовж останніх року-двох їм забороняли в'їзд на територію держави. 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05