Останні новини

Кличко запропонував кандидатуру на посаду Уповноваженого з прав людей з інвалідністю: хто вона та що про неї відомо

Київрада розглядатиме кандидатуру депутатки Лесі Петрівської

У Київраді може з’явитися Уповноважений з прав людей з інвалідністю. Таке рішення ініціював мер Києва Віталій Кличко та запропонував кандидатуру на цю посаду - депутатку Київради від фракції партії УДАР Лесю Петрівську.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сайт КМДА.

Читайте також: У Києві приспустили Головний прапор країни

Уповноважений забезпечуватиме здійснення конституційних повноважень щодо забезпечення дотримання прав і законних інтересів людей з інвалідністю. Зокрема і тих, які отримали інвалідність у зоні проведення АТО / ООС та інвалідів війни.

“У Києві мешкає понад 160 тисяч людей з інвалідністю. Фактично, кожен з них має свої індивідуальні потреби, проте медичні, освітні, соціальні послуги повинні бути доступними для всіх. Мова йде про всі сфери життя міста”, - розповіла заступниця Кличка Марина Хонда.

За її словами, посада дасть змогу об’єднати та скоординувати роботу служб таким чином, щоб забезпечити рівну доступність та гарантувати дотримання прав усіх людей з інвалідністю.

Київський міський голова подав на розгляд Київради кандидатуру Лесі Петрівської. Вона є депутаткою Київради та співзасновницею ГО Всеукраїнська асоціація перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю, працює перекладачем жестової мови.

петрівська.jpg

Джерело: особиста Facebook-сторінка Лесі Петрівської

Леся Петрівська виросла в сім’ї людей з інвалідністю і понад 16 років її діяльність пов’язана із захистом прав людей з інвалідністю.

Нагадаємо: 

  • Мер Києва Віталій Кличко виписав своїм заступникам 100-відсоткову надбавку до заробітної плати. Такий бонус до зарплати міський голова вирішив додати за інтенсивність праці. Надбавку вони отримуватимуть впродовж усього року.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.04