Останні новини

"Колеги знущалися": Білик розповіла, що змусило її піти до пластичного хірурга

Співачка поділилася, які саме маніпуляції проводила зі своєю зовнішністю.

Відома українська співачка Ірина Білик вирішила розставити всі крапки над "і" та розповіла, що стало головною причиною її змін у зовнішності. Зірка поділилася, які саме маніпуляції проводила над обличчям та чи шкодує про це.

Про це повідомляє Kyiv Live, посилаючись на YouTube.

Читайте також: Співачка Славія розповіла про розлучення з Дзідзьо

Першу операцію зірка зробила після народження дитини. Тоді Ірина вважала себе негарною. Колеги знущалися з неї та позаочі казали, що після пологів вона вже не повернеться. Проте все ж помилилися. Після перерви артистка вирішила з'явитися оновленою, щоб утерти балакучим знайомим ніс.

Опущені кути очей (так звані "втомлені очі") дуже турбували співачку. Тому у 30 років артистка вперше звернулася за допомогою до хірургів. Далі була операція по зміні форми носу. Ірина каже, що через наявність грузинської крові, її ніс мав невеличку горбинку, яка здавалася їй непривабливою. Співачка вирішила її прибрати, але не повністю.

Ну а вже пізніше, Ірина Білик стала частим відвідувачем хірургічного кабінету. Зірка полюбляє процедури, які допомагають їй виглядати молодшою та відверто зізналася у тому, що неодноразово робила підтяжки та "уколи краси".

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/wd-rCihbYLA" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05