Останні новини

Колекції для пуделів та йорків: у столиці відбудеться Міжнародний конкурс молодих дизайнерів

16 жовтня у Києві одночасно пройдуть три події індустрії моди.

16 жовтня у Києві одночасно пройдуть три події індустрії моди:  VI International Young Designers Contest New Fashion Zone, фінал міжнародного проекту Ukrainian New Fashion Days 2020 за підтримки Українського культурного фонду та презентація переможців Frankfurt Style Awards, українських дизайнерок-випускниць NFZ: Ганни Косточки, Євгенії Мельник, Міри Матчиної.

Про це повідомляє "Вечірній Київ".

VI міжнародний конкурс молодих дизайнерів New Fashion Zone – це масштабний захід, який цього року зібрав 862 дизайнерів із 28 країн. До ескізного етапу пройшли 214 учасників, серед них – 37 студентів початкових курсів профільних вузів і 24 школярі. До півфіналу пройшли 92 учасники. Фінал конкурсу – це третій етап змагання, куди пройшли 48 учасників із Туреччини, Ізраїлю, Білорусі, Великобританії та Молдови.

Screenshot_4.png

Фото: newfashion.zone

Screenshot_3.png

Фото: newfashion.zone

Зазначається, що конкурсанти продемонструють міжнародному й українському журі свої навчальні колекції з шести луків, а журі визначить переможців у кожній з номінацій.

Серед номінацій конкурсу:

  • Kids, 
  • Outerwear,
  • ACCESSORIES,
  • Sustainablefashion,
  • MEN,
  • CASUAL,
  • PlusSize, 
  • ART.

Також номінація Z-Generation, до фіналу якої пройшли діти-дизайнери 10, 13, 14 та 15 років, зокрема талановита школярка з вадами слуху. Будуть і нові номінації: EveningOutfit, Weddingdress, UNDERWEAR, Petwear – одяг для домашніх улюбленців (дизайнери одягу для домашніх улюбленців, що представлять колекції для пуделів та йорків).

Глядачі зможуть бути присутніми на показах в реальному часі, але в онлайн-форматі.

Коли:  16 жовтня 2020 року, офіційне відкриття о 10:00.

Де:  Київ, Pochayna Event Hall (проспект Степана Бандери, 23).

Нагадаємо, перша леді Олена Зеленська на зустріч із членами королівської родини Великобританії вибрала одяг від українського бренду SIX. Президентське подружжя Зеленських відвідало Букінгемський палац 7 жовтня та зустрілись з герцогом і герцогинею Кембридзький.
Вийти в ефір
18.05