Останні новини

Коли вже Мішина офіційно стане Сашина? Учасниця реаліті Холостячка поділилася подробицями майбутнього весілля

Зіркова пара планує гучне весілля у теплу пору року

Популярна українська акторка Ксенія Мішина сказала довгоочікуване "так" на пропозицію переможця проєкту Холостячка Олександра Еллерта. Тепер шанувальників просто "розриває" від цікавості, коли ж планується весілля.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на коментар зіркової пари у телешоу Світське життя.

холостячка.jpg

Фото: Instagram misha.k.ua

Відтак, Ксенія та Олександр запевнили шанувальників, що обов'язково вінчатимуться у церкві, розпишуться офіційно та відгуляють гучне весілля. Щоправда, додають, що хочуть, аби свято кохання відбулося у теплу пору року. Ідеальне весілля уявляють на галявині просто неба з фуршетними столиками. Саша підкреслив, що на вечірці з приводу одруження, крім рідних та близьких, буде уся знімальна група шоу Холостячка, адже саме вони допомогли їм знайти одне одного та з'єднати серця.

Мішина зізнається, що мріє приміряти образ справжньої принцеси на своєму весіллі та схиляється у своєму виборі до пишної білої сукні.

Пара вже навіть приготувала обручки. До слова, прикраси абсолютно унікальні, адже камені в них були вирощені спеціальним способом з крові закоханих. Ксюша вже може похвалитися своїм розкішним колечком. Олександр сказав, що в його кільці камінь буде набагато менше, тому що він прихильник мінімалізму.

Цілком ймовірно, що Еллерт і Мішина стануть четвертою парою у світі, яка одружиться після такого шоу. Принаймні про це говорить той факт, що вже через 3 дні після фіналу програми, вони стали жити разом.

<iframe width="1349" height="488" src="https://www.youtube.com/embed/KZjLPdToINA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, переможець шоу Холостячка Олександр Еллерт нещодавно показав фото, на якому цілує Ксенію Мішину у живіт. Проте, після цього він вирішив зізнатися, чи справді в них буде дитина.

Вийти в ефір
20.04